CRS Medical Textiles

CRS Medical Textiles, insan sağlığına katkı sunan çözümler geliştirmek ve modern tıbbın vazgeçilmez bir parçası olmak amacıyla  Şık Makas Şirketler Grubu bünyesinde oluşturulan bir markadır. CRS Medical Textile ile çıktığımız bu yolda; dünya standartlarına uygun tıbbı cihazlar ve koruyucu donanımlar üretmek ve bu ürünlerin dünya normlarına uygunluğunu bilimsel yöntemlerle kanıtlamak en büyük önceliğimizdir.

Markamızın arkasında tüm grup şirketlerinde 8000+ çalışanı olan; Çorlu, Tokat ve Mısır’da 3 ayrı entegre üretim tesisi bulunan; Almanya, Polonya başta olmak üzere Batı ve Doğu Avrupa ülkelerinde Cross Jeans markası ile 30 yıldır hizmet veren; yazılım, enerji sektörlerinde istihdam yaratan ve son 35 yılda Türkiye’de en yüksek ihracatı yapan Şık Makas Şirketler Grubu durmaktadır.

Tüm şirketlerimizde ve bağlı markalarda; mutlu çalışanın mutlu müşteriyi getireceğinin farkındayız. Şirketimiz, çalışanlarına uygun iş sağlığı & güvenliği çalışma koşulları sağlayarak, sosyal diyaloğu her koşulda açık tutarak ve çalışan mesleki & kişisel gelişim eğitimlerine bütçesinde yer vererek; mutlu, yenilikçi, dinamik ve huzurlu bir ekip inşa etmeye çalışıyoruz. Kadromuzu sürekli genç ve yetenekli mühendislerle desteklemekte ve yeni neslin inovatif ve dinamik bakış açısından faydalanmaktayız.

CRS MEDICAL TEXTILES’ın da çatısı altında olduğu grup şirketlerimizle; Türkiye ve dünya ekonomisine farklı sektörlerde yapacağı katkılar ile sürdürülebilir gelişmeye devam etmek hedefindeyiz. Bu gelişimi ve yarattığımız sürdürülebilir değerleri tüm paydaşlarımız ile paylaşarak liderliğimizi sürdüreceğiz. Ve tüm bunları yaparken en önemli pusulamız daima “SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AMAÇLARI” ile “DÜNYAMIZI VE SAĞLIMIZI KORUMAK” olacaktır.

Amacımız; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uzun soluklu ticari ilişkiler kurarak, gerekli standartlarda, katma değeri yüksek ürünleri müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretmektir. Bunu yaparken en büyük yardımcımız sürdürülebilir yenilikçi yaklaşımlar ve temiz üretim teknolojileridir.

CRS Medical Textile markası ile sunduğumuz cerrahi maske, cerrahi önlük ve koruyucu tulumlar ISO 13485 kalite yönetim sisteminin gereklerine göre hazırlanmış kontrollü saha üretim koşullarında üretilmektedir. ISO 13485 ve ISO 9001 sertifika süreçleri tamamlanmış olup, ürünlerimiz medikal satışı için gerekli olan test gerekliliklerini sağlamaktadır. Maske ve Önlük ürünlerimizi CE sertifikalı olup, tulum ürünümüzün CE işaretlemesi yapılmıştır.

Vizyon

CRS Medical Textiles, sürdürülebilir, kaliteli ve sağlıklı yaşam için çözümler sunmak,

Misyon

Tüketicilerimize kaliteli yaşamı sunacak inovatif yaklaşımlarla Dünya standard ve normlarında üretmektir.

Değerlerimiz

Dürüst
Şeffaf
İnovatif
İnsan sağlığı öncelikli
Sürdürülebilir
Paydaşlarla iş birliği